Flok Baskı ve Kaplama Numuneleri

1/3

Flok Kaplamalı Fotograf Çerçeveleri

Polyester, plastik, metal ya da ahşap malzemelerle üretilen çerçeveler manuel ya da otomatik flok kaplama makineleri ile kadife dokusuna sahip olmaktadır.

1/4

Mücevher Kutuları ve Seperatör Flok Kaplama

Üç boyutlu mücevher kutuları, seperatörler ve buna benzer ürünler, otomatik flok kabinlerinde hızlı ve güçlü bir şekilde flok kaplanabilmektedir.

Ayrıca, termoplastik malzemeler, flok baskı yapıldıktan sonra şekillendirilebilmektedir.

1/5

Flok Baskılı Matbaa Ürünleri

Duvar kağıtları, davetiyeler, broşüler, etiketler ve daha bir çok kağıt ürün, serigraf sistemiyle tutkal uygulaması yapıldıktan sonra, manuel flok makineleri ya da otomatik flok sistemleri ile floklanabilmektedir.

1/3

Mağaza Vitrinleri ve Standlar

Dekoratif mağaza vitrinleri, raflar ve standlar flok kaplama yöntemiyle elde edilebilmektedir. Otomatik flok makineleri ve manuel flok baskı makineleri ile flok kaplanan ürünler, bütün halde ya da montajlanarak mağaza görselleri oluşturulmaktadır.

1/4

Tekstil Ürünleri Flok Kaplama

Flok Kaplama ve flok baskı, tekstil sektöründe oldukça sık  kullanılmaktadır. Desenli flok baskı ürünleri ahtapot tipi makinelerle serigraf yöntemiyle elde edilebilir. Masa üstü flok uygulamaları için manuel flok baskı makineleri kullanılmaktadır. Kumaş üzerindeki fazla flok tozlarının temizlenmesi için de flok temizleme makineleri kullanılmaktadır.